GLASS & CERAMICS / Ceramics / Urns 16144375
nr 1614 4375
URNS
one pair, cement. Height: 25 cm, wear, damages.
ett par, cement. Höjd: 25 cm
Condition: slitage, skador
SEK 450
Monday April 22 2024
at 21:03:42
300 kr
200 kr
250 kr (Robot)
300 kr
300 kr (Robot)
350 kr
400 kr